Ankieta do pracy magisterskiej- turystyka kulinarna

Olkusz, woj. małopolskie
Przyszedł czas rozpoczęcia pisania pracy magisterskiej- Rola turystyki kulinarnej w promocji regionu. Udało mi się ułożyć całkiem fajną ankietę. Jeżeli zechcecie odpowiedzieć na 16 pytań o turystyce kulinarnej, to muszę przyznać, że będę miała bardzo dobry obraz do analizy 🙂 Cała ankieta składa się z 24 pytań: 16 pytań o turystyce kulinarnej oraz 8 pytań „metryczki”. Link do ankiety możecie przesyłać dalej znajomym czy udostępniać na facebook’u. Byłaby Wam niezmiernie wdzięczna za poświęcony czas 🙂

http://www.ebadania.pl/de26bcd99001c8e9     <—– LINK DO ANKIETY! 🙂


2 thoughts on “Ankieta do pracy magisterskiej- turystyka kulinarna”

  • Fajny temat pracy 🙂 Wypełniłam ankietę, ale mam kilka subiektywnych uwag (piszę to jako absolwentka dwóch kierunków magisterskich pisząca parce i licencjackie i magisterskie nie raz). Szkoda, że w wielu pytaniach nie można zaznaczyć więcej niż 1-2 odpowiedzi, np. pyt. 2, 7,9, 13. Niekiedy brakowało mi odpowiedzi "Obojętne" (pyt.6) lub "Żadne" (pyt. 7 lub 9, nie pamiętam już). W pyt. 12 mogłabyś poprosić o uzasadnienie, dlaczego "Nie". Pyt. 4: "Jaka jest o rola turystyki kulinarnej w Małopolsce?" Skąd ktoś mieszkający poza Małopolską ma to wiedzieć?
    Jak powiedziałam, są to moje subiektywne odczucia po wypełnieniu ankiety. Niemniej jednak temat wydaje się naprawdę ciekawy. Życzę powodzenia i zapału w zgłębianiu tematu:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.