Menu
Artykuły

Umówmy się na kawę i nie tylko!

Uwielbiam kawę! W każdej postaci z mlekiem 🙂 Ale szczerze mówiąc jeszcze bardziej lubię kawę w miłym towarzystwie. Najlepiej grając w gry planszowe! Lubię też spacery i krótkie wycieczki, zwiedzanie Warszawy i jazdę na rowerze. Kiedy znajomi są zajęci wtedy po prostu siedzę w domu i nie mam co ze sobą zrobić. Jak mile byłam zaskoczona któregoś dnia, kiedy natrafiłam w sieci na start-up  Izy Błażowskiej- Na-kawe.net. Na zarejestrowanie się na portalu wystarczy dosłownie 5 sekund, jeżeli robimy to za pośrednictwem naszego konta na facebooku.
Jest to idealna alternatywa dla facebooka czy innych portali społecznościowych. Wystarczy, że na swoim profilu napiszemy “szukam osób do wspólnego biegania” i wystarczy czekać na odzew ze strony innych użytkowników. Możemy również skorzystać z wyszukiwarki, dzięki której znajdziemy osoby, z którymi możemy umówić się w naszym mieście.
Jeżeli nie macie pomysłu na wieczór, jesteście miłośnikami kawy albo lubicie Warszawę po zmierzchu idealnym rozwiązaniem jest zapisanie się do jednej z 255 grup dostępnych na portalu. 
Portal reklamuje się poprzez hasło “Żyj w realu”. Pomaga i zachęca nas do odejścia od komputera, umówienia się z ciekawymi ludźmi. Pomaga nam w rozwoju osobistym, pogłębianiu naszym pasji czy spełnianiu marzeń.

Najlepszym pomysłem jest abyście sami odkryli wszystkiego jego możliwości i sami sprawdzili jak wiele rzeczy możecie robić w swoim mieście. Odsyłam Was na stronę Na kawę oraz na fanpejdż. Jeżeli znajdziecie mnie na stronie to napiszcie, możemy zorganizować jakieś spotkanie 😉

No Comments

    Leave a Reply

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.